20. července - pouštíme se znovu do hry!

1. 8. 2021

Znáte ten pocit, když se na něco dlouho připravujete, vše ladíte do posledního detailu, jste přesvědčení, že v přípravě a tréninku jste nic nepodcenili, že vstupujete do zápasu perfektně připraveni, jste dokonale koncentrováni na každou výměnu, sadu, set,...

S motýlky v břiše čekáte na první podání. Je to tu a začíná se konečně hra. Z vás padá všechen stres, protože už se to děje a teď je to jen na vás. Desítky hodin tréninku, vynaložený čas a velké investice, úsilí  všech lidí kolem vás máte nyní zúročit. Máte taktiku. Víte, kdy budete hrát ze základní, a kdy půjdete útočit na síť,...

A pak najedou STOPKA.

Začne pršet a zápas se odkládá. Pár hodin, pár dní. Objeví se COVID a Olympiáda se odkládá. Pár měsíců, rok. Kdo ví. Vše co jste doteď udělali, celá příprava, koncentrace a chuť, se rozpouští jak pára na hrncem. Víte, že to nebylo zbytečné, že se zase začne hrát, ale nevíte kdy. Nevíte, jaké budou podmínky, jací budou vaši soupeři. Nejste profesionální sportovci, kteří to zažívají často, na tohle jste nebyli připravení. Zjišťujete, že vám v týmu chybí psycholog. Najít znovu chuť a získat zpět koncentraci, chuť a sílu do hry chvíli trvá.

Sbíráte se a pouštíte se znovu do boje. Rozhodnete se bojovat. Potrénovat ještě víc, připravit si nové údery. Aby jste, až to půjde, byli ještě lépe připraveni. Čas, který jste dostali navíc, se rozhodnete maximálně zúročit.

Tak jsme se cítili a cítíme.

Máme na úspěšnou kampaň méně dní, ale jsme ještě lépe nachystaní na zápas, který bychom rádi uhráli do vítězného konce. Protože víme, že tahle hra je zábava, všechny baví a bavit bude. Rozdává radost. Někomu třeba otevře cestu i ke skutečnému tenisu a sportování. Místo turnaje Roland Garros je tu Olympiáda. Místo 30. 7. bude posledním dne pátek 13. srpna. Nebojíme se a jdeme do toho! Víme, že je tu spousta lidí, kteří do toho jdou s námi a rádi bychom přesvědčili k zapojení se i vás, kteří jste o tom dosud nepřemýšleli. Za vaší pomoc nabízíme jednoduchou, originální ale o to větší zábavu a radost. 

Game - set - match - SuperAce Tennis!